Published: Korr 14 2018 11:44

Okazion-Shitet Apartament

Published: Korr 14 11:44
Views: 7
Apartamenti ndodhet në katin e dytë të banimit, me një sipërfaqe të mirëorganizuar.Rruga e Dibrës pranë Komisariatit Nr.4, kompleksi ORION Construction.
Apartamenti ka 1 dhomë gjumi, një sallon i cili është me ballkon, korridor dhe tualet.
Në çmim përfshihet apartamenti i përfunduar.
Ndodhet në një nga komplekset më të reja në qytet, me siguri maksimale e punime shumë cilësore. Cdo apartament është i pajisur me sisteme Kapot, sistem ajrimi, izolim termik dhe akustik.
Sipërfaqja 66.6.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
7
0682581623

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information