Okazion shitet apartament per biznes buze rruge

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: EMILI REALESTATE Dje 08:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

84 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: rruga e durresit ,buze rruge
Sipërfaqe: 60 m2
Komuna: Tiranë
Apartament 2+1 per Shitje buze Rruges se Durresit. Ndodhe ne katin e 2 me nje planimetri te rregullt, pamje nga rruga kryesore. Afersia me qendren e Tiranes, visibiliteti nga rruga dhe facilitetet e zones e bejn kete prone Ideale per zyra, klinike dentare, e cdo lloj biznesi qe ju dispononi. Per me shume info. na kontaktoni!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim