Okazion shitet apartament 1+1 tek VALA MAR RESIDEN

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: EMILI REALESTATE Dje 08:21 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Çmimi:

64 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Vala Mar Residences
Sipërfaqe: 60.2 m2
Komuna: Tiranë
Po kerkoni nje shtepi,ku te relaksoheni pas nje jave te lodhshme pune,ku te mos keni stresin e gjetjes se vendit te parkimit , te rezervimit te shazlloneve.
Ne kemi zgjidhjen ideale per ju , ne nje nga rezidencat me te mira me nje cilesi te larte ndertimi, siguri 24h per ju dhe familjen tuaj.
Shitet apartament me nje planimetri te rregullt, mes gjelberimit te pishave dhe ajrit te paster, dhe nje oazi qetesie qe kjo rezidence jua mundeson.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim