Okazion! Shitet Aparament 2+1+2 ne Fresk

60 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP Dje 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
SHITET APARTAMENTI SUPER LUKS 2+1+2 NE FRESK 85 000 EUR
OKAZION!!! SHITET HOTEL NE QERRET PRANE DETIT 990 000 EUR
SHITET APARTAMENTI 2+1 TEK ELEONORA 87 000 EUR
Shitet Apartament 130 m2 Tek Rruga Kavajes 110 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Okazion! Shitet Aparament 2+1+2 tek rruga e thesarit 50 m nga restorant Fresku . Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte 105m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, 1 kuzhin, 1 dhome ndenje,2 tualet dhe 1 ballkon i madh. Zona ku ndodhet ofron te gjith facilitetet e nevojshme. Apartamenti shitet i mobiluar ne menyre bashkohore. Kontakto tani ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne kete prone ose ne prona te ngjashme.
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/
BILLION G&G GROUP
  Online
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
JEPET ME QERA APARTAMENT 2+1+2 I MOBILUAR 400 EUR
SHITET OSE JEPET ME QERA PENTHOUSE LUKSOZ 413m2 2 500 EUR
SHITET DUBLEX NE KOMPLEKSIN LURA 2 160 000 EUR
SHITET 1+1 PERBALLE SHKOLLES VASIL SHANTO 81 000 EUR
Në fillim