OKAZION !!!!!! SHITET 1+1 TE RRUGA E BOGDANEVE

45 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP 15 Tet 13:44 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
JEPET ME QERA APARTAMENT I MOBILUAR 2+1+2 NE BLLOK 600 EUR
SHITET SUPER APARATAMENT 3+1 NE ASTIR 84 000 EUR
JEPET ME QERA SUPER APARTAMENT + GARAZHD NE NJE ND 1 600 EUR
SHITET APARTAMENT 2+1 ME PAMJE NGA LIQENI 98 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
OKAZION!!!! Shitet apartamenti 1+1 tek Rruga Bogdani. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri te miradministruar me ashensor dhe eshte i pershtatshem edhe per Ambient Biznesi,zyra,laborator,klinike etje. Organizohet me nje sallon te madhe ndenjie+kuzhine, 1 tualet. Apartamenti eshte i mireorganizuar me nje kubatur te rregullt ,pallati eshte i nje cilesie te larte ndertimi. Ka orientim jug-lindje. Zona ku ndodhet eshte zone me e kerkuara per biznes dhe per banim ,ku te ofrohen te gjitha facilitetet te nevojshme. Per nje vizite ne prone kontaktoni ne numrin 0692033500.
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/
BILLION G&G GROUP
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
SHITET APARTAMENTI 1+1 NE VLORE 64 400 EUR
OKAZION! SHITET APARTAMENT 1+1 I MOBILUAR NE VLORE 49 000 EUR
JEPET ME QERA AMBIENT BIZNESI NE ASTIR 300 EUR
OKAZION!!!! SHITET VILE 2-KATESHE NE QERRET VIJE 1 299 000 EUR
Në fillim