OKAZION!!! Shitet 1+1+A+B, Kati 5, Sip. 54 m2

42 000 EUR

Shitet nga: eri0n Dje 10:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne nje nga zonat me te preferuara per banim, shitet apartamenti 1+1+A+B, kati 5, pallat ekzistues, prapa ish Markates se Vjeter ne rrugen Ali Demi.
Orientimi i apartamentit eshte veri-jug, gje qe ben te mundur ndricimin natural gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte i restauruar dhe disponon certifikate te rregullt pronesie. Shitet pjeserisht i mobiluar.
Se fundmi apartamentit i eshte bere dhe rivleresim.
Leaflet
Në fillim