Okazion ne Ali Demi, Shitet Apartament 2+1

Shitet nga: Apartamente Dje 23:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

56 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga “Pasho Hysa”
Sipërfaqe: 80.1 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri.
Eshte ne nje nder komplekset me te medha ne Tirane.
Apartamenti 2+1 eshte ne katin e 3 dhe ka nje siperfaqe prej 80.1m2, planimetri te rregullt dhe orientimin jug-lindje.
Cmimi: 56000euro i diskutueshem.

Tel ose whatsapp: 0684836663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim