Okazion ne Ali Demi, Shitet Apartament 1+1

Shitet nga: Apartament Dje 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

44 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Rruga “Pasho Hysa”
Sipërfaqe: 63.5 m2
Komuna: Tiranë
Apartamenti ndodhet ne nje kompleks te ri.
Eshte ne nje nder komplekset me te medha ne Tirane.
Apartamenti 1+1 eshte ne katin e 4 dhe ka nje siperfaqe prej 63.5m2, planimetri te rregullt dhe orientimin jug-perendim
Cmimi: 44000 euro
Tel ose whatsapp: 0684836663
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim