okazion apartamente ne shitje te Fusha e aviacioni

Shitet nga: Imobilare. 13 Tet 20:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 100 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Tiranë
Shitje apartamente 1+1.2+1.3+1.te Fusha e Aviacionit ne nje pallati te ri me hapsira te bollshme dhe ne nje nga zonat me te kerkuara te tiranes te Parku i fushes 100m larg rruges Dritan Hoxha shiten per 750 e m2 my cemimin i zones eshte 1000..1100e m2 .cemimet jane provizore dhe ka me tenders ne ngritje.Eshte nje menyre e mire investimi .Disponon kontrat porosije.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim