Published: Korr 13 2018 04:49

OKAZION Apartament

Published: Korr 13 04:49
Views: 2
Okazion.
Shitet apartament 2+1 (107 meter katror ) ne Unazen e Re tek pallati Alpha Bank , kati 5 banimi ne rrugen kryesore .
Apartamenti eshte me hipoteke , i kompletuar me te gjitha mobiljet dhe orendite shtepiake ..ka 1 ballkon +2 banja
Shitet per arsye emigrimi .
Cmimi i diskutueshem .
Kontaknoni ne +355697266243
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
2
+355697266243

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information