OKAZION APARTAMENT TE KOMUNA E PARISIT

72 000 EUR

Shitet nga: Flori 27 Maj 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
SHitet apartament 2+1 te Komuna e Parisit shume prane Lulishtes.Organizohet ne 2 dhoma gjumi,1 dhome ndenje ,1 tualet .Apartamenti ndodhet ne nje ndertimte relativisht te ri,me punime cilesore dhe ne nje nga zonat me te kerkuara ne tirane.Disponon certifikate pronesie.per nje vizite ne prone apo detaje te tjera mos hezitoni te na kontaktoni
Leaflet
Në fillim