OKAZION apartament ne Tirane

35 000 EUR

Shitet nga: perparim 23 Maj 10:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament per arsye emigrimi tek Lagja 1tek Ali Demi tek ura Shkozez pallat ekzistues 1+1 me rivlersime te bere e rregulluar totalisht ,Siperfaqa 48.3 m2 momentalisht dhe me qiraxhi brenda 35000 euro .nr kontakti +355699108800+355696210493
Leaflet
Në fillim