OKAZION!!!! Apartament 102 m2, Komuna e Parisit

80 000 EUR

Shitet nga: ENCON 12 Sht 10:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
SHITET !!! Apartamet me sipërfaqe 102 m2, në zonën e Komunës së Parisit, pranë qendrës KRISTAL

Apartamenti ndodhet në një kompleks godinash prej 11 katësh, apartamenti ndodhet në katin e parë (pallati i Hawaii)
Pallati ku ndodhet dhe apartamenti ka akses të drejtpërdrejt me rrugën "Tish Daia" e cila përkon me anën lindore të pallatit. Apartamenti ndodhet ne krahun perëndimor të kompleksit,
Zona ku ndodhet apartamenti është zone rezidenciale dhe biznesi, zona është mjaft e zhvilluar dhe pranë ka ambiente të ndryshme tregtare.
Apartamenti ndodhet pranë me Kompleksin Kristal, në një distancë shumë të afërt me të.

Vlera e shitjes është 80,000 euro ( i diskutueshëm).

Tel: 068 20 96 588
Leaflet
Në fillim