Publikuar: Maj 04 2019 03:48

Okazion Ali Dem: Apartament 1+1 dhe Depo

EUR

Publikuar: Maj 04 03:48
Shikime: 34
Apartament 1+1, me siperfaqe totale 163 m2 ne Alid Dem, i orientuar ne Lindje. Apartamentit shume te rregullt, me ambjentin e dites, dhomen e gjumit, llozhen, dhe tualetin i ankesohet nje siperfaqe e konsiderushme depo e cila mund te perdoret per shtim te ambjenteve nate akomoduese, por me se miri per hapesira zbavitje si bilardo, pingpong etj.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione