Publikuar: Gush 11 2022 11:04

🗝️ OKAZION: 2+1+1Kuzh.veç te 📍 St. Trenit (Panorama)

EUR

Publikuar: Gush 11 11:04
Shikime: 4243
Shitet Ultra Apartament Me Cmim Okazion** - 2+1 Me 2 Tualete Dhe Kuzhinë Veç + Ballkon ((Te Rruga Panorama - St. Trenit)) Pallat I Ri Me Ashensor Dhe Parkim Nentoksor (Cmim Extra)) -- Planimetri E Rregullt || Ndricim I Mire || Salloni Është I Kompletuar Me Kënd, Trapezari, Tv Plazëm, Perde, Kondicioner Gree 12 Etj || Kuzhina Është Veçmas*** Dhe E Kompletuar Me Çdo Elektroshtëpiake ( Frigorifer, Aspirator, Sobë ) Dhomat E Gjumit Janë Të Bollshme Dhe Të Kompletuara | Tualetet Janë Me Hapësirë Ku Një Nga Tualetet Është Me Dritare )

Q3084

Të Dhënat E Ndarjes

- 1 Sallon
- 1 Kuzhinë Veç
- 2 Dhoma Gjumi
- 2 Tualete
- 1 Korridor

- Sipërfaqe Total : 120 M2
- Sipërfaqe Neto : 104 M2
- Sipërfaqe Në Hipotekë : 104 M2
- Kati : 4
- Pallat I Ri
- Katet E Pallatit : 7
- Me Ashensor 320 Kg ( Për 4 Persona )
- Viti I Ndërtimit : 2009
- Me Hipotekë Të Rregulltë

- Pallati I Vitit 2009
- Pallati Është 8 Katësh Me 2 Kate Parkim Nëntokë Dhe Ashensor Që Shkon Deri Në Katin -1, Nëntoke


- Apartamenti Shitet Pjesërisht I Mobiluar
- Me Goxha Dritë Dhe Planimetri Perfekte. Dhomat Janë Të Bollshme
- Dy Tualete ( 1 Është Me Dritare Dhe 1 Me Aspirator )
- Orientimi I Apartamentit Është Lindje - Veri - Perëndim ( Dielli I Bie Vetëm Pak Në Mëngjes Por Dritë Si Shtëpi Ka Sepse Mundësohet Nga Kati I Lartë )

- Dritaret Janë Dopio Xham
- Salloni Është I Kompletuar Me Kënd, Trapezari, Tv Plazëm, Perde, Kondicioner Gree 12 Etj
- Kuzhina Është Veçmas*** Dhe E Kompletuar Me Çdo Elektroshtëpiake ( Frigorifer, Aspirator, Sobë )
- Dhomat E Gjumit Janë Të Bollshme Dhe Të Kompletuara
- Korridori Ben Lidhjen E Të Gjitha Dhomave
- Tualetet Janë Me Hapësirë Ku Një Nga Tualetet Është Me Dritare

- Zona Ka Çdo Fasilitet Të Mundshëm Si Universitetet, Shkolla, Markete, Dyqane, Institucione, Parkim, Komoditet, Shërbime Etj
- Qetësia Është Absolute Pasi Orientimi Seshte Nga Rruga
- Apartamenti Ka Nevojë Për Disa Rregullime Por Që Po Shitet Me Çmim Okazion 950€/M2 Diskutushëm Ku Përball Shiten Me 1200€/M2 - 1500€/M2 Dhe I Blerë Bosh. Plus Ka Avantazhin Që S'ka Shumë M2 Të Përbashkta Si Pallatet E Reja Sot.
- Super Mundësi Për Ata Që I Kuptojn Vlerën E Kësaj Mundësie Si Për Të Jetuar Dhe Për Aspekt Investimi Ku Me Disa Rregullime Vogla E Jep 400€- 600€ M2 Qera Dhe Vlera E Pronës Ndërvite Sa Vjen Dhe RritetÇmimi : 116500€ ( i Padiskutueshem ) // **Okazion 970€/M2 - I Diskutushëm, Ku Përball Shiten Me 1200€/M2 - 1500€/M2 Dhe I Blerë Bosh + Ka Avantazhin Që S'ka Shumë M2 Të Përbashkta Si Pallatet E Reja Sot

Tel Ose Whatsapp: 0692448606

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione