Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 11 2022 11:20

NE MISTO MAME APARTAMENTI 2+1 PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Gush 11 11:20
Shikime: 71
NE MISTO MAME APARTAMENTI 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion2083

Shitet super apartament 2+1 dhe mundesine per t'u bere me dy tualete plus 2 ballkone ne Misto Mame. Zona ofron facilitete te shumta si supermarkete, shkolla, parqe etj. Apartamenti ndodhet ne nje pallat me ndertim shume cilesor, me vendndodhje shume te mire, prane institucioneve arsimore, sociale, tregtare, kende lojrash per femije etj. Apartamenti ka nje siperfaqe totale 108,5 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 teknik dhe te 3-te banim te nje pallati te ri te mireadministruar me ashensor. Organizohet ne nje korridor i cili shperndan ambjentet ne menyre te rregullt, ne sallon se bashku me kuzhinen, ne dhomat e gjumit, i cili ka dalje ne ballkon dhe sallon dhe tualet. Apartamenti ka nje planimetri te rregullt dhe orientim optimal, i cili e ben te ndritshem gjate gjithe dites. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacion ose per nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/6329/ne-misto-mame-apartamenti-2-1-per-shitje-billion2083.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione