Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 10:27

NE ASTIR SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Qer 27 10:27
Shikime: 402
NE ASTIR SUPER APARTAMENT 2+1+2 PER SHITJE!
ID: Billion1727

Ofrojme apartament 2+1 per shitje ne Astir.Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës.Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1+2 dhe ndodhet ne katin e 5-te, te nje pallati te ri, te mire-administruar, me ashensor.Eshte i organizuar ne nje sallon te bollshem, kuzhinen te vecuar,dy dhoma gjumi,dy tualete dhe ballkone me pamje fantastike.Apartamenti ka orientim te favorshem, cka e bene te jete i ndricuar gjate gjithe dites.Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor! Per me shume informacione ose per te rezervuar nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/5181/ne-astir-super-apartament-2-1-2-per-shitje-billion1727.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione