NE ASTIR SHITET APARTAMENT 2+1 OKAZION! -97M2

69 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: BILLION G&G GROUP Dje 17:02 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
BILLION G&G GROUP
OKAZION! SHITET SUPER VILE 3-KATESHE TREG ELEKTRIk 260 000 EUR
SHITET APARTAMENTI 2+1 NE FRESK 59 000 EUR
SHITET APARTAMENT TEK BULEVARDI ZOGU I PARE!!! 120 000 EUR
Jepet me Qera Lokal 150m2 tek Rruga e Kavajes. 1 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Astir prane rruges kryesore shitet apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh te mireadministruar me veshje kapot , termoizolim,me ashensor dhe eshte i organizuar ne sallon-kuzhine me dalje ne ballkon dy dhoma gjumi, njera prej te cilave eshte matrimoniale dhe tjetra dhome gjumi femijesh, tualet me dritare Orientimi i apartamentit eshte Jug-Lindje, cka ben qe te jete i ndricuar gjithe diten. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat per momentin per facilitetet e jetes se perditshme qe ofron: supermarkete, linja urbani, shkolla etj. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Kontaktoni ne numrin 0692033500 per te realizuar nje vizite ne prone ose ne prona te ngjashme.
BILLION G&G GROUP
NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
KULLAT BINJAKE Tregoje në hartë
0692033500
https://billionrealty.al/
BILLION G&G GROUP
  Online
0692033500
Leaflet
BILLION G&G GROUP
SHITET APARTAMENTI 1+1 NE FRESK 40 000 EUR
Shitet apartament 2+1 te kompleksi Usluga 97 000 EUR
SHITET 1+1 NE FRESK!!! 40 000 EUR
SHITET APARTAMENTI 3+1+2+VERANDE TEK ISH-EKSPOZITA 230 000 EUR
Në fillim