Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 19 2022 11:59

NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!

EUR

Publikuar: Gush 19 11:59
Shikime: 230
NE ASTIR APARTAMENT 2+1 PER SHITJE!
ID: Billion1905

Ofrojme apartament 2+1 per shitje prane bar Artisti ne Astir. Astiri është një nga zonat më të kërkuara të momentit për zhvillimin e aktiviteteve të biznesit dhe për të jetuar. Një zonë e cila ka rrjet rrugor të zhvilluar, pranë rrugës kryesore që është aksesi lidhës i Unazës së Madhe të Tiranës. Apartamenti qe ofrojme per shitje eshte i tipologjise 2+1 dhe ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit te nje pallati te mire-administruar te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar ne nje korridor i cili ben shprendarjen ne menyre te rregullt ne kuzhinen se bashku me sallonin, me dalje ne ballkon, ne 2 dhomat e gjumit dhe ne tualetin kryesor dhe shitet i pa mobiluar. Apartamenti eshte shume i mire si per investim ashtu edhe per banim. Apartamenti ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal! Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni! +355692033500

https://billionrealty.al/property/5771/ne-astir-apartament-2-1-per-shitje-billion1905.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione