Publikuar: Gush 11 2022 10:53

Mundesi Perfekte ne Jug (Himare - Qender) - 1+1 Super

EUR

Publikuar: Gush 11 10:53
Shikime: 2638
Shitet Apartament Ne Himare (Qender) - 1+1 Super Cilesor, Pallat I 2021 i Sapo Perfunduar | Hapesire Me Planimetri Shume Te Rregullt | Mundesi Perfekte Investimi, Si Per Qeradhenie Afargjate Apo Afatshkurtet, Si Dhe Si Aset Qe I Rritet Vlera Shpejt, pasi kerkesa eshte shume e madhe dhe oferta eshte shume e ulet ne Himare Qender!

Q2759

Te Dhenat:

Ndrajet E Ambientit:
- 1 Salloll+ Kuzhine
- 1 Dhome Gjumi
- 1 Tualet
- 1 Ballkon

- Siperfaqe Banimi: 42.5 M2
- Siperfaqe E Perbashket: 4.7 M2
- Siperfaqe Totale: 37,8 M2

- Me Ashensor
- Kati: 3 ( Kati 2 Banim)
- Katet E Godines: 5

Cmimi: 50,500 Euro I Padiskutueshem***

Tel Ose Whatsapp: 0692238499
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione