KERKOJ APARTAMENT 1+1

0 EUR

Shitet nga: mondi 07 Korr 12:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
KERKOJ APARTAMENT 1+1 TEK ZONA E KOMUNES/ STADIUMI DINAMO DHE PALLAT EGZISTUS
0698293331 ME HIPOTEKE
mondi
  Online
0698293331

WhatsApp:
0698293331
Leaflet
Në fillim