Jepet apartament 2+1 me qera tek 21 Dhjetori

350 EUR

Shitet nga: Tila 27 Jan 15:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Jepet apartament 2+1 me qera perballe inxhenerise se ndertimit. Kati i 3-te i nje pallati ekzistues. Organizohet ne nje sallon ndenje, amjent kuzhine i vecuar, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.

Per nje vizite ne prone kontakto Agjentin e RE/MAX :
Leaflet
Në fillim