Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 10:06

GARSIONERE NE SHITJE, SELVIA

EUR

Publikuar: Qer 29 10:06
Shikime: 1159
Ndertimi ndodhet Rr. “Shinasi Dishnica” (pallati “Observator”)

Informacion i pergjithshem:
Sipërfaqe totale: 50m2
Ndodhet ne Katin 9

Organizohet ne:
Ambient i perbashket Ndenjie+ Gatimi
Korridor
Tualet

Te dhena te tjera:
Pallati viti 2010,
Ndertim 10 katësh,
Ashensor
E sapo mobiluar
Orientimi lindje
Disponon Certifikate Pronesie

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione