(FOR SALE) SHITET: APARTAMENT 1+1 UNAZA E RE, TIRA

44 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Origjinal Real Estate Albania 05 Dhj 10:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Apartament 1+1 per shitje te Astiri, prane Hotel Rolandit.. Apartamenti ka siperfaqe 72 m2 dhe eshte i organizuar ne 1 dhome gjumi te bollshme, sallon dhe kuzhine te perbashket, ballkon dhe Tualet, me dritare. Apartamenti , eshte kati I trete I banimit, ndodhet , ne pallat pese katesh pa ashensor,ndertim I ri. Apartamenti eshte me certifikate pronesie. Cmimi 600 euro m2.Per me teper info ose nje vizite ne prone kontaktoni: Origjinal Real Estate, Albania
Origjinal Real Estate Albania
Origjinal Real Estate-Sale-Buy-Rent- Business-Land - Properties - Apartments-Villas - Business-Office. Shitje-Blerje-Qera-Bisnese-Toka-Prona-Apartamente. Aredime,-Apartamente-Vila-Bisnese-Zyra)..!Transparenc-Korektes- me cdo klient.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Bulevardi Zogu i Pare pallati 26 Shkalla 1 Tregoje në hartë
044804849 , 0665305089
https://www.facebook.com/Origji/

Apartament 1+1 per shitje te Astiri

Leaflet
 Origjinal Real Estate Albania
(FOR SALE). SHITET.APARTAMENT 2+1 Rr E BARIKADAVE 120 000 EUR
(FOR SALE) SHITET: APARTAMENT GAZIONER,SELVIA ,TIR 1 200 EUR
    Shitet Dyqan Astiri,Tirane 2 600 EUR
(FOR SALE) SHITET: DYQAN BAR KAFE 350 000 EUR
Në fillim