APRT LUKSOZ NE QENDER

1 500 EUR

Shitet nga: Ina myrta 28 Jan 15:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne nje nga zonat me elitare te Tiranes, ne qender, jepet me qira apartament luksoz 3+1.
Me siperfaqe neto 112m2, i organizuar ne nje sallon te madh me 1 kuzhine, 3 dhoma gjumi ,2 tualete dhe 2 ballkone shume funksional.
Apartamenti ndodhet ne katin e 1-re banim ne nje pallat te ri 7-katesh me ashensore te mireadministruar,shume luksoz, me veshje me fasad te ventiluar.
Oborret jane te bollshem dhe te gjelberuara.Ambientet e perbashketa te gjera dhe shume komode.
Ofron nje stil italian ne arredim teper estetik, nderthurje midis klasikes dhe modernes.
Ne cmime eshte i perfshihet 15% i tatimeve.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim