APARTAMENTI 2+1 TE KOPSHTI ZOOLOGJIK

120 000 EUR

Shitet nga: Virna Velika 26 Shk 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartamenti 2+1 te Kopshti Zoologjik. Apartamenti organizohet nga nje korridor i bollshem qe ben shperndarjen neper dhoma, dhomen e ndenies se bashku me kuzhinen, dhomen matrimoniale e cila ka dalje ne ballkon , dhomen e femijeve dhe nje tualet. Ai ndodhet ne nje pallat te mirembajtur dhe eshte ne katin e pare banim. Apartamenti eshte buze rruges kryesore me pamje nga Liqeni Arificial i Tiranes. Shitet sic eshte ne foto dhe cmimi eshte i diskutueshem. Per nje vizite ne prone na kontaktoni.
Virna Velika
0674884880
Leaflet
Në fillim