APARTAMENTE NE ITALI DHE SPANJE NGA 20,000€!!!

Njoftimi i kompanisë. Shitet nga: Investprona 16 Tet 09:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

20 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 80 m2
Komuna: Tiranë
Apartamente duke nisur nga 20,000€!
Apartamente me pishina nga 45,000€!
Vila me pishina nga 120,000€!
Vila luxury me siperfaqe te medha nga 220,000€!

Apartamente ne Itali dhe Spanje cmimet okazion duke nisur nga 20 mije euro. Italia dhe Spanja i lejon te gjithe te huajt te blejne shtepi apo te investojne pa pasur nevoje per lejeqendrimi. (Gjithsesi ne ju nxjerrim kodin fiskal italian edhe NIE spanjolle -Numri i identifikimit per te huajt, qe eshte dokumenti baze per te hapur llogari bankare, regjistrim ne universitet, regjistrim residence, hapja e nje biznesi etj). Ne Itali punojme kryesisht me ankandet imobiliare, pronat qe shiten nga gjykata. Ne Spanje punojme me shites privat, prona bankash edhe fonde investimi. Perfitoni nga cmimet e uleta ku mund te bleni me lire se ne Shqiperi. Jemi agjensi qe kryejme sherbime buyer broker imobiliare, konsultoni tek siti jone web, zerin Komisionet dhe Faq per ta pasur me te qarte.
https://investprona.wordpress.com/
https://www.facebook.com/euroinvestprona/
https://www.instagram.com/investprona/
Whatsapp: +393297767338
Email: info.investprona@gmail.com
Zyra: Via pasquale tola 13, 00179 Rome
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim