Apartament unaza re prane Terminal bare

47 000 EUR

58 000 EUR

Shitet nga: Tani 15 Jan 15:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Apartamenti ndodhet ne zonen e unazes se re prane lokal unik dhe perbehet nga nji dhome dhe nji guzhine ka nji planimetri te shkelqyer dhe me e rendesishme eshte me hipotek dhe nuk ka cmim tjeter
Leaflet
Në fillim