Publikuar: Maj 29 2022 01:25

Apartament per shitje te kompleksi TIRANA GOLDEN PARK

Publikuar: Maj 29 01:25
Shikime: 1755
Shitet apartament 2+1 ne Tirane te Kompleksi "TIRANA GOLDEN PARK"
RRUGA BEDRI KARAPICI
Ndodhet ne katin 4 ne pallat te ri me 2 ashensor
Me siperfaqe totale 87.2 m .I mobiluar.Dhe siperfaqe e brendshme 77 m2
Me pamje nga Dajti .Plotesisht me drite.
2 dhoma gjumi.koridor
Sallon me.kuzhine
Banjo me dritare
2 ballkone
Me kontrate porosie te rregullt.ne.proces hipotekimi
Aktualisht i pabanuar.
Shitet per arsye emigracioni.

I
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione