Apartament ne Tirane Nderrohet dhe shitet

700 EUR

Shitet nga: niku 24 Mar 15:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Nderrohet shitet apartament me sistem ngroje ftoje ciller,me parket,alumin termik me dopjo xham.Nderrohet me makin te 2005 e lart +diferencen na ana juaj.
Leaflet
Në fillim