Published: Gush 14 2018 10:09

Apartament ne shitje tek Kopshti Botanik!

EUR

Published: Gush 14 10:09
Views: 10
Shitet apartament 1+1 tek Kopshti Botanik. Pallati eshte ne faze ndertimi, me punime shume cilesore. Ka siperfaqe 60.5 m2 me nje organizim te rregullt te apartamentit. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje zone e cila po preferohet gjithmone e me teper, shume afer liqenit artificial. Per me shume detaje dhe viziten ne ambient na kontaktoni!
Id e prones : AN120718-03
www.homeplus.al
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
10
0696697301

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information