apartament ne shitje te pallati me shigjeta

Shitet nga: Imobilare. Dje 21:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Tiranë
Apartament ne shitje te pallati me shigjeta.
Apartament organizohet ne 2dhoma gjumi nje dhom ndonje nje ballkon nje banje me dritare dhe ndodhet ne katin e tret te nje pallati te ri me asenshor ne nje nga zonat me te mira te tiranes. Disponon Ceftikat pronesie
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim