Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 30 2022 11:52

Apartament ne Shitje te Bulevardi Zogu I ne Tirane

EUR

Publikuar: Qer 30 11:52
Shikime: 241
Apartamenti eshe i pozicionuar ne Bulevardin Zogu i Pare, siperfaqe 220 m2 me Hipoteke, kati 12 ne nje pallat te mireadministruar me 2 ashensor, apartamenti eshte i organizuar nga nje sallon i bollshem me fasade xhami qe ben te mundur ndricmin natyral te saj, 3 dhoma gjumi, 2 prej te cilave kane 2 tualete, kordor qe ben shperndarjen ne dhoma, nje nga dhomat eshte me gardarob, 2 ballkone, Shitet pjeserisht e mobiluar, orientimi eshte Lindje/Perendim.

Shitet 250 000 Euro
Përshkrimi i linkut

MY Home Real Estate

My Home Real Estate ka experience shumë vjeçare në tregun e shit-blerjeve dhe qerave në Shqiperi.
Në sherbim te klienteve tane ne ofrojme operacionet normale të një agjencie Real Estate, si blerjen dhe dhënie me qira për apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet më konkurruese në treg.

Përse ne?

Agjentët e My Home Real Estate  kane si qellim qe t’ju ofrojnë një game të gjëre të pronave në shitje ose me qira.
Stafi ynë ështe teper i kualifikuar dhe klientet tanë jane tepër të kenaqur nga Cilesia jonë e shërbimit.
Nëse ju duhet të blini, shisni, të jepni apo të merrni me qera pasuri të paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar na kontaktoni në:
Tel: 694332490 , 069 22 66 847

Ju na besoni, ne i japim vlerë kohës suaj !!

Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr Hoxha Tahsin siper Pazarit te Ri Tirana Tregoje në hartë

0694332490

https://myhomerealestate.al/en/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

My Home Real Estate ka experience shumë vjeçare në tregun e shit-blerjeve dhe qerave në Shqiperi.
Në sherbim te klienteve tane ne ofrojme operacionet normale të një agjencie Real Estate, si blerjen dhe dhënie me qira për apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet më konkurruese në treg.

Përse ne?

Agjentët e My Home Real Estate  kane si qellim qe t’ju ofrojnë një game të gjëre të pronave në shitje ose me qira.
Stafi ynë ështe teper i kualifikuar dhe klientet tanë jane tepër të kenaqur nga Cilesia jonë e shërbimit.
Nëse ju duhet të blini, shisni, të jepni apo të merrni me qera pasuri të paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar na kontaktoni në:
Tel: 694332490 , 069 22 66 847

Ju na besoni, ne i japim vlerë kohës suaj !!

Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione