Apartament 70/m2 me hipotek - Zogu i Zi

Shitet nga: Apartament 10 Nën 12:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

70 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Shitet Apartament te Zogu i Zi-perball Ring Center
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 1+1 i adoptuar ne 2+1 pallat i ri 70/m2 nder te cilat 62/m2 hapsier e brendshme dhe 8/m2 hapsier e perbashket.Apartamenti esht i kompletuar ne menyr bashkohore me te gjitha mobiljet,kati i 4 me ashensore dhe esht i pozicionuar ne nje zone te qete ku mund te gjeni qetesin, relaksin dhe akses netirane. Shitet per arsye emigrimi.

Per me shum informacion mund te vini ta shifni pronen nga afer.
(Nuk jemi agjensi)

Adresa: Zogu i Zi, perball Ring Center, Pallati perbri me fakultetin “Logos” rruga"Dritan Hoxha"

“ME HIPOTEK” Cmimi 70 000 Euro
Numer cel: 068 30 28 112.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim