Published: Korr 16 2018 06:08

Apartament 3+1 Unaza Astir

EUR

Published: Korr 16 06:08
Views: 6
Tek Astiri, Shitet Super Apartament 3+1 Apartament me nje siperfaqe 127 m2, ndodhet ne katin e 6. Organizohet ne tre dhoma gjumi dhe nje ambient te bollshem ndenje gatimi, dy tualete dhe ballkon. Apartamenti disponon kondicioner ne te gjitha dhomat.
Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti ka punime shume cilesore.
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
6
0684400677

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information