Apartament 3+1 per shitje tek Komuna e Parisit

130 000 EUR

Shitet nga: Ergi 28 Jan 09:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 3+1+2 tek Komuna e Parisit. Apartameni eshte i organizuar ne dhome ndenje dhe kuzhine te perbashket, tre dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ballkone. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te .
Shitet totalisht i mobiluar, apartamenti disponon hipoteke
Leaflet
Në fillim