Publikuar: Nën 03 2022 01:19

APARTAMENT 3+1 PER SHITJE TE LIQENI I THATE!

EUR

Publikuar: Nën 03 01:19
Shikime: 17
Apartament 3+1 per shitje te Liqeni i Thate prane Hotel Radisson.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4-banim te nje godine te re (e ndertuar ne vitin 2015), e pajisur me ashensor.
Apartamenti ofron nje Sipërfaqe totale 104m2 i organizuar ne :

- Sallon me kuzhine
- 3 Dhoma gjumi
- 1 Tualet
- 2 Ballkone (1 ne sallon dhe 1 ne dhomen e gjumit)

Zona po mer nje zhvillim te madh keto vitet e fundit pasi ka investime ne komplekse banimi, ne infrastruture.
Zona ju ofron qetesi, ajer te paster dhe akses mjaft te lehte me unazen e madhe.
Prona disponon Certifikate Pronesie.
Kontaktoni tani per nje vizitë ne pronë !
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
17

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione