APARTAMENT 3+1+2 TEK BLLOKU GINTASH

Shitet nga: shop Sot 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

110 000 EUR

Numri i dhomave: 6
Adresa: Rruga "Dritan Hoxha"
Sipërfaqe: 125 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Tiranë
Shitet apartament 3+1+2 .
Ka sip. totale 137.5 m2, ku nga keto 124.57 m2 jane sip. e brendshme.
Ndodhet ne katin e 7 (jo te fundit) te nje pallati me ashensor.
Organizohet ne 3 dhoma gjumi, 1 dhome ndenje, 1 ambjent gatimi te vecuar , 2 tualete me dritare dhe 2 ballkone .
Ka orientim jug-perendim.
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor .
Apartamenti shitet sic eshte ne foto .
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni! 0693040629
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim