Apartament 2+1me hipitek te rr.bill klinton

Shitet nga: Imobilare. 19 Tet 21:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

85 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 107 m2
Komuna: Tiranë
Apartament me siperfaqe 107m2 me hipotek 2+1me dy banja dhe dy ballkone kati katert me pamje nga rruga .okazion
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim