Publikuar: Shk 17 2023 01:20

Apartament 2+1

EUR

Publikuar: Shk 17 01:20
Shikime: 1104
Shitet: Apartament 2+1 (planimetri i rregullt) në zonën e Don Boskos me hipotekë. Apartamenti organizohet në dy dhoma gjumi, aneks gatimi dhe kuzhinë (+ballkon). Vendodhja: përballë shkollës Vaçe Zela (në rrugën Eshref Frashëri)
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1104

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione