apartament 2+1 rruga duresit

100 800 EUR

Shitet nga: Ajala 07 Maj 15:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Disponojmë një apartartament në zonën e Rrugës së Durrësit, prane Bllokut te Ambasadave.Një zonë me shumë fasilitete dhe shumë e preferuar dhe pak minuta larg nga qendra. Apartamenti ndodhet në katin e 4 të një pallati me punime mjaft cilesore dhe ka një sipërfaqe prej 72 m2 . Përbëhet nga korridori që bën shpërndarjen e dhomave, salloni i ndenjes, ambjenti I gatimit më vete, 2 dhomat e gjumit, tualeti dhe ballkoni.Disponon orientimin shume te mire ndaj diellit dhe gjithashtu ka dokumentacion të rregullt hipotekor.
Leaflet
Në fillim