Apartament 2+1 per shitje Yzberisht.

62 000 EUR

Shitet nga: Erjola 07 Korr 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Shitet apartament 2+1 ne Yzbersht.
Organizohet ne nje ambient ndenie, dy dhoma gjumi, nje tualet, koridor shperndares dhe ballkon nderlidhes midis dhomave + verand. Apratamneti ndodhet ne kate te fundit te nje ndertimi te ri.
Eshte i paisur me certifikate pronesie.
Erjola
0674050164

WhatsApp:
0674050164
Leaflet
Në fillim