Apartament 2+1 ne Tirane

102 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Elite Properties 22 Maj 12:27 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Elite Properties
Apartament 2+1 ne Tirane 135 000 EUR
Apartament 2+1 ne Tirane 103 550 EUR
Jepet me qera apartament 2+1 250 EUR
Apartament 3+1 Blv Zogu I-re 177 500 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet apartament 2+1 ne Rrugen "Ferit Xhajko" ne Unaze.

Apartamenti ndodhet ne rrugen kryesore ne Unaze, tek ish Restorant Durresi, zone e cila ndodhet shume prane te gjitha sherbimeve urbanistike, institucioneve,qendres,shkollave etj.

Apartamenti ka nje organizim prej 102m2 te organizuar ne dy dhoma gjumi, nje ambient ndenje dhe gatimi te perbashket, nje tualet dhe nje ballkon.

Apartamenti ndodhet ne katin e kater te nje ndertimi te ri, shitet bosh.

Eshte e pajisur me certifikate pronesie.

Cmimi 102000 euro.

Elite Properties
Elite Properties është agjenci e specializuar në fushën e pronave të paluajtshme duke ofruar ndërmjetësim në shitje, blerje, qira si dhe vlerësim, informacion, sigurim, këshillim financiar e ligjor ndaj kujtdo që i drejtohet për shërbim. Elite Properties assist buyers of either holiday homes or investors to purchase property in Albania for capital growth and holiday rental income. We offer a wide selection of apartments, villas and plot of lands near the sea. We find the best offer!
Vizitoni faqen e biznesit tonë
BLV. GJergj Fishta, Pallati Shallvare, n.4 Tregoje në hartë
+355692095950
https://www.eliteproperties.al
Elite Properties
+355692095950
Leaflet
Elite Properties
Apartament 3+1 Blv Zogu I-re 177 500 EUR
Apartament 2+1 ne Tirane 135 000 EUR
Shitet apartament 2+1 te Zogu Zi 105 000 EUR
Jepet me qera apartament 2+1 250 EUR
Në fillim