Publikuar: Korr 19 2022 01:59

Apartament 2+1 Ne Shitje Te Fresku Tirane

EUR

Publikuar: Korr 19 01:59
Shikime: 647
Rruga Muhamet Deliu, prane Spar 2, shitet Apartament 2+1, siperfaqe 97.2 m2, kati 3, pallati i ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre bashkohore, organizohet ne soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon te madh.Shitet i mobiluar. Orientimi jug. Hipoteka ne proces.
Shitet 80000 Euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione