Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 29 2022 09:50

Apartament 2+1 ne shitje, , Rruga Mine Peza

EUR

Publikuar: Qer 29 09:50
Shikime: 1350
Apartamenti ndodhet prane Bar Glow.

Informacion i pergjithshem:
Siperfaqe: 64 m2
Kati 2, pallat ekzistues

Organizohet ne:
Ambient ndenje
2 dhoma gjumi
Depo
1 tualet me dritare

Te dhena te tjera:
Lokacion shume i favorshem per jetese komode
Mundesi per investim per t'u lene me qera
Drite natyrale gjate gjithe dites
Kubature e rregullt qe mundeson shfrytezimin maksimal te gjithe siperfaqesse apartamentit
Parket
I mobiluar
Mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme
Orientimi Jug - Lindje - Perendim
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni
Përshkrimi i linkut

Genti Sholla

Prona juaj prioriteti yne!
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione