Apartament 2+1 ne shitje ne Porcelan ne Tirane

70 000 EUR

Shitet nga: Beki 13 Jan 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Ne Porcelan tek kompleksi Xhura shitet apartament 2+1 me siperfaqe 95.2 m2 Neto, me Hipotek, kati 8, pallat i ri me ashensor. Apartamenti eshte i organizuar nga soxhorno, 2 dhoma gjumi, 2 tualete te dy me dritare, korridor dhe ballkon te mbylur me vetrat xhami. Apartamenti eshte i mobiluar. Orientimi, Jug/Lindje/Perendim.

Shitet 70 000 Euro
Leaflet
Në fillim