Apartament 2+1 ne shitje (Fresk)

55 000 EUR

Shitet nga: senato 25 Gush 12:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Për vendbanimin
Komuna
Tiranë
Shitet apartametni 2+1 me siperfaqe totale 96m2 dhe siperfaqe neto 88m2 ne katin e 2 te nje pallati i ndodhur ne zonen e freskut ne rrugen Muhamet Deliu 500metra mbi restorant Freskun prane Ish Hipo marketit apo Spar ,
Apartamenti shitet bosh i pabanuar asnjeher, apartamenti ka nje planimetri te rregullt me nje hapsir teper te bollshme i ndare: 1sallon, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, dhe 1 ballkon.

ADRESA: FRESK
KATI: 2
SIPERFAQA: 96
CMIMI: 55000EURO
CEL 0694533843
senato
  Online
0694533843

WhatsApp:
0694533843
Në fillim