Njoftimet e kompanisë Publikuar: Dhj 26 2022 09:50

Apartament 2+1 me Qera ne zonen e Liqenit te Thate, 42214339

EUR

Publikuar: Dhj 26 09:50
Shikime: 10
Property ID : 42214339

Liqeni i Thate, brenda Kompleksit FZ, jepet me qera Apartament 2+1 ne pallat te Ri, i mobiluar me te gjitha menyre luksoze, gjithe shtepia me parket, siperfaqe 94 m², kati 4 me ashensor, lavastovilie, kondicioner, organizohet ne nje dhome ndenje dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, 2 tualete ( me dritare), ballkon, orientim me diell.
Apartamenti ndodhet ne nje zone qe karekterizohet per qetesine e saj e cila eshte nje nder me te kerkuarat per momentin.

Jepet me qera 550 euro.
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673088830

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione