APARTAMENT 2+1 E MOBILUAR TOTALISHT

Shitet nga: BRYLI Sot 00:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: OKAZION
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Tiranë
SHITET APARTAMENT 2+1 TE BRRYLI SIPER TIRANA BANK.E RREGLUAR NE MENYR BASHKOHORE .KATI I PESTE ME TARAC TE RREGULLUAR ME GARANCI.SHITET BASHK ME PAISJET BRENDA.PLUS DHE NDERROHET KUNDREJT CMIMIT.....
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim