Apartament 2+1 66m2 Bulevardi Zogu i Pare -- 88,00

88 000 EUR

Shitet nga: Mardalena 18 Qer 17:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Numri i dhomave
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Shitet 2+1,66m2, me Hipoteke, 88000 euro Bulevardi Zogu i Pare! Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati 5 katesh,dhe shitet i mobiluar.Pallati ndodhet shume prane rruges kryesore dhe ne zone te mire.Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor shperndares,nje sallon te madh ndenje,nje kuzhine,dy dhoma gjumi dhe nje tualet.Apartamenti eshte i arreduar shume moderrn dhe eshte mundesi shume e mire investimi.
Mardalena
0697554622
Leaflet
Në fillim